Outsourcing

DLA DEWELOPERÓW

Zapraszamy do skorzystania z usługi outsourcingu procesy sprzedaży. Jesteśmy elastyczni w zakresie oczekiwań inwestorów. Oferujemy usługę w zakresie optymalizowania stałych kosztów w procesie sprzedaży: – zorganizujemy biuro sprzedaży w zakresie pomocy i konsultacji przy wykończeniu wnętrza, wspiera nas w tym zakresie współpracująca pracownia wykończenia wnętrz, – proponujemy zespoły sprzedażowe do obsługi projektów inwestycji mieszkaniowych skupione na maksymalizacji cen sprzedaży, – przygotowanie strategii sprzedaży i marketingu,przygotowanie polityki cenowej i upustowej do zatwierdzenia przez inwestora projektu w opracowaniu analizy konkurencji w najbliższej okolicy.

ANALIZA KONKURENCJI

Proponujemy usługę opartą na analizie konkurencji mieszkaniowego projektu deweloperskiego. Usługa jako propozycja odrębna lub rozszerzona o współpracę przy organizacji i poprowadzeniu procesu sprzedaży.

Szkolenia branżowe

Szkolenia obejmują aktualnie monitorowane strategie sprzedażowe i wskazówki marketingowe warte zastosowania do poszczególnych grup klientów. Skierowane są zarówno do agentów w biurach nieruchomości jak i zespołów sprzedażowych     w biurach deweloperów.

Prowadzone są małych grupach nie przekraczających 10 osób w formie warsztatów przy zastosowaniu technik studium przypadku -case study, dyskusji i wykładów. Ostatni blok spotkań jest przeznaczony na indywidualne konsultacje.

Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób posiadających ogólne doświadczenie w sprzedaży  jak i dla tych , którzy mają podstawową wiedzę w branży nieruchomości i chcieliby uzyskać status pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymują wiedzę z zakresu obsługi kupujących, podstaw prawnych z zakresu obrotu nieruchomościami, podatków. Zajęcia mają również na celu podniesienie umiejętności komunikacji i sprzedażowych.