Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży i wynajmie w sektorze nieruchomości premium i superpremium, głównie w Warszawie ale zajmujemy się też zleceniami z Trójmiasta, Krakowa i Wrocławia. Stanowimy młody kreatywny zespół, działamy z pasją popartą wiedzą. Nasze 12 letnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam trafnie identyfikować potrzeby i dostarczać na rynek nowe rozwiązania.

Pomagamy  tworzyć  portfele  inwestycyjne w  obszarze   apartamentów   wakacyjnych  w Hiszpanii z przeznaczeniem własnym oraz na wynajem. Dzięki współpracy i doświadczeniu w naszej grupie dostarczamy rozwiązania wprost dostosowane dla Klientów oczekujących zarówno kompleksowej usługi i indywidualnego podejścia.

DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ

Jesteśmy pasjonatami, rozwijamy się na bieżąco podwyższając swoje kwalifikacje. Wieloletnie doświadczenie jest gwarantem solidności, spokoju, jakości.

DOPASOWANIE I ELASTYCZNOŚĆ

Pracujemy z dużymi i małymi. Zwracamy uwagę na indywidualne podejście do każdej nieruchomości i procesu inwestycyjnego. Stawiamy na zintegrowaną komunikację. Rozumiemy, że nie wszystko da się przewidzieć.

DYSKRECJA

Prywatność naszych Klientów jest podstawą w biznesie. Nie chwalimy się. Skupiamy się na swoich działaniach.

Krystian Urban

właściciel i założyciel marki

Posiada bogate doświadczenie w obszarze nieruchomości na stołecznym rynku.

Potrzeby klientów indywidualnych i inwestorów zna od podstaw. Swoje początki w branży zdobywał od 2004 roku w jednym z największych biur na warszawskim rynku AD Drągowski S.A., gdzie skupił się w segmencie nieruchomości premium i skutecznie uczestniczył w sprzedaży. Po dwóch latach związał się z deweloperskim rynkiem mieszkaniowym.
Dalsze umiejętności rozwija do dziś w segmencie rynku pierwotnego u deweloperów z rynku europejskiego z inwestycjami w Warszawie i partnerami biznesowymi w Hiszpanii. Jest nie tylko specjalistą w obszarze inwestycji w segmencie premium ale i doradcą w zakresie aspektów prawno-podatkowych przy sprzedaży lub nabyciu nieruchomości.
Ma własną wizję pracy na rynku nieruchomości w segmencie premium. Jest zwolennikiem specjalizacji w ściśle określonym segmencie rynku. Unika przeciętności w pracy i życiu codziennym. Zorientowany na otoczenie z energią i determinacją dąży do celu. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunkach Zarządzanie Nieruchomościami i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami.